KAFEJETO PALARNIA

Wiedza

Kursy

Oferta kursów skierowana jest do osób profesjonalnie zajmujących się kawą oraz tych, które poważnie myślą o karierze baristy. Ułożone przez naszych instruktorów programy nauczania obejmują wszelkie zagadnienia z różnych dziedzin baristyki, które dostosujemy do Twojego poziomu zaawansowania oraz oczekiwań. Wszystkie szkolenia odbywają się w kameralnych grupach oraz przyjaznej atmosferze, abyś w komfortowych warunkach wkroczył w nasz kawowy świat.

Warsztaty

Hobbistyczne warsztaty to oferta skierowana przede wszystkim do amatorów dobrej kawy. Skupiają się na najważniejszych zagadnieniach, które stanowią podstawy do samodzielnego przygotowywania kawy. Przeprowadzone w przyjaznej atmosferze pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności bez zbędnego stresu. Poznasz praktyczne powody, dzięki którym, jeszcze chętniej zagłębisz się w nasz kawowy świat.

Poradniki

Seria krótkich filmów instruktażowych, która pomoże Ci przygotować idealną filiżankę kawy. Zobacz jak pracują profesjonalni bariści. Szczegółowy opis wyjaśni Ci jak postępować krok po kroku. Dzięki temu masz pewność, że nie pominiesz żadnej czynności. Zacznij czerpać radość z każdej przygotowywanej filiżanki kawy. Poczuj przyjemność płynącą z odkrywania smaku kawy wraz z nami.