KAFEJETO PALARNIA

Nasza historia

W Kafejeto wierzymy, że marzenia są po to, by je realizować. Pasja, która nami kieruje, pomaga w ich spełnianiu. Czerpiemy inspiracje z osiąganych sukcesów i zawsze pragniemy czegoś więcej. Ta nieustanna chęć rozwoju sprawia, że nigdy nie spoczywamy na laurach. Nie zadowalamy się przeciętnością i dążymy do ideału. Perfekcjonizm to nasza codzienność, w życiu, w pracy, a także w kawie… Ona wyznacza rytm naszego dnia. Jest nieodłącznym towarzyszem w spokojnych chwilach odpoczynku, ale też w trakcie intensywnych dni pracy, gdy mierzymy się z kolejnymi wyzwaniami. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o niej. Dołącz do naszego świata i pozwól, aby kawa zagościła również w Twoim sercu…
Miłość do kawy jest głęboko zakorzeniona w naszych sercach. Mocno wierzymy, że pasja rodzi profesjonalizm. On nigdy nie jest dziełem przypadku. To efekt wieloletniego doświadczenia, zdobytej wiedzy, zaangażowania, które wkładamy w codzienną pracę. Profesjonalizm to jakość, to wartość, której wymagamy od siebie, bo wiemy, jak bardzo jej potrzebujesz. Chcesz czegoś więcej. Jesteśmy, aby pokazać Ci, czym jakość może być. To nie tylko najlepsze, wyselekcjonowane ziarna. Nie tylko doskonały proces wypalania… To przede wszystkim zaufanie, poczucie, że razem tworzymy społeczność nastawioną na lepszą jakość. W kawie, w życiu, w relacjach. Nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic. Zapraszamy do naszego aromatycznego świata kawy. Wejdź i poczuj różnicę.

Wypalamy kawę z największą starannością. Nasi roasterzy nieustannie doskonałą profile palenia, tak, aby mieć gwarancje, że z każdego ziarna wyciągamy maksimum smaku i aromatów. Wyselekcjonowane ziarna sprowadzamy od wiarygodnych dostawców. Tu nie ma miejsca na przypadek. Chcemy znać ich historię, podobnie jak chcemy byś Ty poznał nas. Jesteśmy częścią tej społeczności, w której zaufanie i wiarygodność są na pierwszym miejscu. Wprowadzimy Cię do naszego świata, zadbamy o Twój komfort i pokażemy, dlaczego warto współpracować z najlepszymi. Skorzystasz z naszej rozległej wiedzy, bogatego doświadczenia, którymi chętnie się dzielimy. Bo wiemy, że właśnie tego szukasz. Szeroki wachlarz kaw, różnorodne szkolenia i profesjonalne ekspertyzy — wszystko zrobione z myślą o Tobie.

KAFEJETO PALARNIA

Poznaj nas

Poznaj naszą załogę

Arkadiusz Klinicki

Właściciel

Krzysztof Bonda

Dyrektor operacyjny, kierownik kawiarni, master brewer, sensoryk, instruktor

Magda Gonczaruk

Dyrektor ds. handlu międzynarodowego, sensoryk, instruktor, specjalista ds. PR i social media

Damian Klinicki

Koordynator ds. kluczowych klientów, dyrektor ds. finansowych, roast master, instruktor

Adam Choiński

Dyrektor palarni kawy, roast master, instruktor

Artur Guziak

Head barista, główny sensoryk, ekspert ds. american press’a oraz cold brew, instruktor