KAFEJETO PALARNIA

Nasza historia

Choć wiemy doskonale, że ideały nie istnieją, to nie zadowalamy się przeciętnością.

Od zawsze wierzymy, że nie ma przeszkód nie do pokonania. Rozpoczynając swoją przygodę z kawą napotykaliśmy ich bardzo wiele. Brakowało nam wsparcia, rzetelnych i uczciwych relacji. Popełnialiśmy wtedy wiele błędów, jednak wszystkie analizowaliśmy i wyciągaliśmy z nich wnioski. Początkową niewiedzę przekuliśmy w ogrom wiedzy i doświadczenia. Było to możliwe dzięki ogromnej pasji, wytrwałości i wiary we własne możliwości. Czerpaliśmy inspiracje z osiąganych sukcesów. Ta nieustanna chęć rozwoju sprawia, że nigdy nie spoczywamy na laurach.

Obecnie perfekcjonizm rodzący się z pasji to nasza codzienność: w życiu, w pracy, w kawie…

Wartości, w które wierzyliśmy od samego początku przekazujemy dalej. To one tworzą jakość, której wszyscy potrzebujemy.

Na fundamencie wieloletniego doświadczenia, zdobytej wiedzy i zaangażowania chcemy budować trwałe i satysfakcjonujące relacje.

Przekonaj się, że wspólnie możemy sprostać wszystkim przeciwnościom.

Wprowadzając Cię do naszego świata, zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Tworzymy społeczność, w której zaufanie i wiarygodność są na pierwszym miejscu. Skorzystaj z rozległej wiedzy i bogatego doświadczenia, którym chętnie się dzielimy. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz spokój i pewność, że możesz na nas liczyć zawsze, gdy tego potrzebujesz. Służymy pomocą naszych specjalistów, dzięki którym stworzysz oryginalną i wiarygodną markę własną, która zdobędzie zaufanie Twoich gości. Pokaż się z najlepszej strony i podnieś swój prestiż wybierając jakość, którą zawsze otrzymasz wraz z naszą kawą.

KAFEJETO PALARNIA

Osoby będące częścią tej firmy

Pracownicy są naszym największym kapitałem. Ludzie, którzy wykorzystują swoją wiedzę oraz umiejętności aby zmienić życie innych są siłą napędową naszej firmy. Ich profesjonalizm i entuzjazm do wspólnej pracy zapewniają zarówno rozwój firmy jak i ich własny.

Arkadiusz Klinicki

Właściciel

Damian Klinicki

Koordynator ds. kluczowych klientów

Adam Choiński

Dyrektor palarni kawy

Artur Guziak

Head barista

Monika Dziekan

Asystentka Działu Relacji z Klientami

Magda Gonczaruk

Dyrektor ds. handlu międzynarodowego