KAFEJETO PALARNIA

Kursy

Szkolenie baristyczne

Podczas tego szkolenia nauczysz się przyrządzać espresso oraz bazujące na nim kawy w najlepszy możliwy sposób. Zostało zaprojektowane tak aby przygotować Cię do pracy w kawiarni na stanowisku samodzielnego baristy. Poznasz sztukę serwowania przepięknych i najsmaczniejszych kaw.

Staż pracy dla baristy

Nic tak nie utrwala świeżo nabytych umiejętności jak praca je wykorzystująca. Podejmując się stażu masz gwarancję pracy z najlepszymi baristami ramię w ramię. Każdego dnia masz szansę pracować z kimś innym. Nieocenione źródło dodatkowej wiedzy oraz praktyki.

Latte art oraz techniki zdobienia kawy

Podczas tych praktyk nauczysz się przyrządzać kawy mleczne bazujące na espresso w najlepszy możliwy sposób. Zostały one zaprojektowane tak, żebyś zdobył możliwie dużo doświadczenia w sztuce malowania mlekiem po kawie. Jest to umiejętność bardzo pożądana dla osób chcących przygotować kawy takie jak cappuccino, latte, espresso macchiato oraz flat white w sposób bogaty artystycznie. Poznasz sztukę serwowania przepięknych kaw dekorowanych różnymi metodami, w tym metodę Latte Art.