Pora na
_

Pora na

_

W Kafejeto napijesz się dobrej kawy, zjesz zdrowy posiłek oraz pyszny deser!

KAFEJETO KAWIARNIA

Kafejeto – Miejsce pozytywnych ludzi

Prawdziwa kawa

Kawowa przygoda czeka, wystarczy jedynie otworzyć nasze drzwi! Czerpiemy radość z każdej przygotowanej filiżanki kawy i mamy nadzieję, że Ty również poczujesz przyjemność płynącą z odkrywania smaku kawy wraz z nami.

Zdrowy posiłek

Każdy znajdzie tu coś dla siebie: mnóstwo dobrej kawy i herbaty, świeżo wyciskane soki i koktajle z owoców, a do tego przygotowywane z najwyższą dbałością bajgle, focaccie i sałatki oraz nietuzinkowe słodkości wyrabiane na miejscu.

Smaczne desery

Poczęstuj Swoją rodzinę i gości słodkościami, które zjedzą ze smakiem do ostatniego okruszka. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy surowce naturalne, dbamy o jakość i estetykę dodatków.

Wasza przestrzeń

Kawiarnia Kafejeto to elegancka, a jednocześnie klimatyczna przestrzeń stworzona z myślą o Was. Miejsce, w którym spędzicie czas na swój własny, unikalny sposób. Niezależnie czy potrzebujecie go do pracy, spotkań biznesowych lub w radosnym gronie przyjaciół czy też pragniecie samotnie odpocząć od zgiełku miasta – w Kafejeto zawsze znajdziecie miejsce dla siebie. Profesjonalna obsługa doświadczonych baristów, najwyższej jakości produkty oraz świeżo palona kawa – to wartości, którym zaufali nasi Goście.

Przestrzeń Kafejeto Białystok

KAFEJETO KAWIARNIA

Jesteśmy pewni swojej jakości, dlaczego?

Własna palarnia kawy

W naszej palarni nie ma miejsca na kompromisy. Importujemy wyłącznie najwyższej jakości zielone ziarna, które wypalone przez doświadczonych roasterów, gwarantują mile spędzone chwile z aromatyczną filiżanką kawy. W stałej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kaw, który zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Wyróżnij się, oferując swoim gościom niepowtarzalną przyjemność wypicia z Tobą wyśmienitej kawy.

Własna cukiernia

Jeśli szukasz ręcznie robionych, przepysznych słodkości, jesteś we właściwym miejscu. Przekonaj się, czym jest jakość wyrobów cukierniczych i odkryj cudowne kompozycje smaków w wykonaniu naszej ekipy.

Przyjazna atmosfera

Kafejeto to przede wszystkim ludzie – z pasją, doświadczeniem oraz rozległą wiedzą. Międzynarodowe certyfikacje SCA są potwierdzeniem tego, że sami też nieustannie się rozwijamy. Równie chętnie dzielimy się naszą pasją i wiedzą z Wami. U nas zawsze panuje przyjazna atmosfera, abyś w komfortowych warunkach wkroczył w nasz kawowy świat.

KAFEJETO KAWIARNIA

To jak, widzimy się w Kafejeto?

Palarnia Kafejeto logo

Nasz adres:
ul. Mazowiecka 48
15-302 Białystok

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 7:30 – 21:00
sob.-nd.: 8:30 – 21:00